"Sa nu te increzi in cuvintele nimanui". Am jurat ca nu mai cred in nimeni si nimic ce m-ar putea schimba, din nou. Da' uite ca destinul face sa nu ma tin de promisiune! Mi-am pus sperantele si visele in "spatele" unei persoane si m-am simtit dezamagita cand am observat ca nu era ce-mi doream. Poate n-au fost doar CUVINTE ci si fapte, da' putin mai conteaza in momentul de fata! O sa raman pesimista sau, poate, o sa fiu si pesimista pentru ca nu-mi face placere sa ma simt dezamagita. Nu mai vreau sa mai zic "nu mai pot, aici trebuie sa pun punct"! CUVINTELE alea simple m-au schimbat pe mine si m-au facut sa vad totul altfel. Uneori incep sa ma indoiesc de propriile CUVINTE , nu pentru faptul ca nu stiu ce vreau sau ca nu gandesc, ci viata mea e intr-o continua schimbare iar tot ce se intampla in jurul meu ma depaseste. N-am idee cum sa scap si sa ma mint ca "totu' va fi bine". CUVINTELE m-au facut sa simt ceea ce simt, poate de multe ori par credula totusi sunt un copil si-mi permit sa gresesc. Nimeni nu-i perfect!
"Si n-ai habar cum te schimba 2 CUVINTE : Te iubesc "
waw i like that .. i love you
RăspundețiȘtergereAcest comentariu a fost eliminat de administratorul blogului.
RăspundețiȘtergere