Am revenit cu o noua postare dupa aproximativ o luna. Multumita confidentielitati blogului am disparut fara urma. ;))
Incep cu cateva cuvinte : furie, lipsa de bun simt, crudul adevar. Sunt cuvintele ce au ramas dupa ziua de ieri. Cand vezi ca esti bun cu cei din jur iar ei profita prea mult de tine si te cred "prost" nu ai alta stare decat de starea de furie. Privesc la cei care ar trebui sa ii consider "prieteni", vad din partea lor doar indiferenta si putin interes doar cand au nevoie de ceva. Eram atat de revoltata ieri dar mi-am zis in gand : "Asa sunt ei, nu pot cere mai mult". Doar ma pot bucura ca nu sunt asemeni lor.
E opinia mea personala, stiu ca vor fi persoane ce ma pot aproba sau contrazice.
Dar blogul acesta nu este realizat pentru a fi "pe val" ci pentru ca imi place sa scriu si sa imi exprim gandurile , sentimente si multe altele.
Pe curand :*
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu